Serwus :)


NastyMosquito

New member
Koszalin chyba pasuje :)Jak ktoś ma jakiś pomysł by się skumać przed zimą to było by git.
A kobitki na forum kiedyś się pewnie pojawią... :cool:
Pozdro
 

Jarod

New member
Witam chłopaki, nowy biker z tej strony, motocykl kupiony dzisiaj, jeszcze w salonie, 1 czerwca egzamin na prawko :)
Pozdrowionka
 

Jarod

New member
Kurde pierwsze podejscie porażka. Inny motor na nauce - inny na egzaminie = porażka.
Moje cacko stoi i rdzewieje sobie w salonie narazie.
Wersja z abs matt grey, zastanawiałem się też na białym, matowy ma czarno-matową ramę, a biały ma szary-połysk.
Następne podejscie 16 czerwca mam nadzieję, że w końcu będe mógł jeździć bo mi się niedługo sezon skończy ehh
 

dev

New member
Nie martw się, mój sprzęt też rdzewieje... miałem delikatnego ślizga i zostałem z połamanym obojczykiem : )

a prawko, no to też podchodziłem z 3 razy : ]
 

Hulio

New member
Witam!

Witam.
Przeglądam to forum od jakiegoś czasu. Przyszedł czas na rejestrację i przywitanie.

Witam wszystkich użytkowników forum, 34 lata, 12 lat w enduro i motocrossie, po dzwonie operacji kolana i dłuuuugiej rehabilitacji przesiadka na szosówkę MT-07 w kolorze Race blue w oczekiwaniu na pełne wyzdrowienie i mam nadzieję powrót na bezdroża.

Doświadczenie na szosie to tylko tyle co na jazdach przed egzaminem na prawko i obecne ok 2 miesiące na MT.

Pozdrawiam!
 

siema

New member
siema wszystkim!

sledzilem to forum juz od jakiegos czasu, najwyzszy czas dolaczyc - od 2 tyg smigam na MT-07 po Trojmiescie, wiec dolaczam do Hahapika (z ktorym juz mialem przyjemnosc jako tako na fp MT-07 PL ;))
czytajac pierwsze strony tego tematu - czas oczekiwania wcale dalej nie jest kolorowy ;P ja na swoja w night fluo musialem czekac 1,5 mc (podobno juz z 5 lata takich z Gdanska)

Pozdrawiam!
 

hahapik

New member
Siemano!

No coś Ty, tyle night fluo śmiga po trójmieście? Ostatnio co prawda jedną widziałem, może to byłeś Ty :D.

Dalej jest szał na nasze zajebiste małe motorki, a to chyba dobrze!

Na tutejszym forum już rzadko witam, ale mam thread w ulubionych, więc zawsze mały mail wpadnie, kiedy kolejny polski ludek się przedstawi :).

Jak coś, to wiesz gdzie mnie szukać ^^.

Pozdro Siema.
 


Top