Modyfikacje, dodatki, itd


hahapik

New member
Dzięki, w takim razie czekamy na info :)
To się nazywa ekspresowa odpowiedź, już ich lubię :)

"Hi Piotr
Thanks for your mail.
yes, we can deliver to Poland.
and you need to pay extra $25 for Express shipping.
So,totally $124
do you have paypal account?
if yes, you can pay it directly to our paypal: [email protected]
and tell us which bike model and year you have and the color of levers you need.
Thanks & Best Regards
Tim"

Odpiszę do nich, że może kilka osób będzie z Polski zainteresowanych, i że mailowo się z nimi skontaktujecie w razie czego :) [email protected]

Pozdro :)
 

Vasago

New member
Mi policzyło 111 $, czyli jakieś 350 zł.
No ale fakt, że za przesyłkę womet też coś doliczy i wyjdzie niewielka różnica. Trochę mam tylko opory żeby płacić półtorej stówy za przesyłkę malutkiej paczki :p
 

hahapik

New member
Mi policzyło 111 $, czyli jakieś 350 zł.
No ale fakt, że za przesyłkę womet też coś doliczy i wyjdzie niewielka różnica. Trochę mam tylko opory żeby płacić półtorej stówy za przesyłkę malutkiej paczki :p
Nie wiem jak Ty to liczysz :p dla tych z regulacją wyszło 25$ za koszt wysyłki, czyli 80zł, a nie 150zł ^^
 

Vasago

New member
Heh, to przez to, że jednym okiem jestem w pracy, a drugim na forum. Ustawiłem przesyłkę na Czechy i tak policzył automat na aukcji. Założyłem, że do Polski będzie tak samo i jakiś mi ta kwota, którą od nich dostałeś umknęła :p
To co, bierzemy? :)
 

hahapik

New member
Heh, to przez to, że jednym okiem jestem w pracy, a drugim na forum. Ustawiłem przesyłkę na Czechy i tak policzył automat na aukcji. Założyłem, że do Polski będzie tak samo i jakiś mi ta kwota, którą od nich dostałeś umknęła :p
To co, bierzemy? :)
Ja teraz mam mały dołek finansowy :p ale na początku września pewnie będę kupował ^^
 

lookasz

New member
jakby co to mam na sprzedaż wysoką ciemną szybę puiga
przelatałem z nią jakieś 500 km ale jednak wolę golasa
 

k0s1

New member
zastanawiam się nad zakupem szyby, jednak przy 10 stopniach trochę zimno a powyżej 100-120 km/h sciąga z motocykla i nie jest przyjemnie. Przejrzałem wątek dotyczacy szyb i jest tego trochę ale chciałbym zapytać Was czy ktoś jest zadowolony z zakupionej szyby. Zależy mi na sensownej ochronie przed wiatrem i żeby to nie wyglądało strasznie. Chyba będę się skłaniał ku szybie PUIG ale raczej w wersji Sport. Ta turystyczna co kolega wyżej sprzedaje faktycznie jest wielka, podejrzewam że lepiej by się prezentowała w tym mocno przyciemnionym kolorze, ta chyba jest czarna.
Skoro kolega chce ją sprzedać to ma jakiś powód? Można wiedzieć jaki? Psuje wygląd czy nie daje żadnej ochorny? Bo sam się zastanawiam czy ten sport wystarczy do jakiejś ochrony czy nie, mam 178cm wzrostu.
Czy taka szyba chroni też przed wiatrem tyłek czy tutaj nic się nie zmienia i ochrona zaczyna działać dopiero na wyższe partie ciała?
 


Top