Modyfikacje, dodatki, itd


lookasz

New member
puig w wersji turystycznej chroni przed wiatrem całkiem nieźle
do około 90 km/h przy pozycji wyprostowanej jest ok, powyżej trzeba się pochylić, latem leciałem autostradą z Łodzi do Gdańska 160 km/h i dawała radę
sprzedaję bo 99% czasu spędzam w mieście i tak naprawdę owiewka jest mi nie potrzebna
 

dajwidf

New member
U mnie mikolaj juz byl w tym roku ;) ImageUploadedByTapatalk1412369770.036176.jpg
Akrapovic bez db kilera, nie da sie jezdzic w garnku urywa uszy.


Dajwid
 

dev

New member
Podoba mi się wydech scorpion, jak i carbonowy akrap macie jakieś doświadczenia z tym?
 

Vasago

New member
Rizomą pojechałeś ;) IMO lepiej by bo widać efekt na zdjęciu robionym pod kątem, bo z tej perspektywy 07 w ogóle słabo wygląda.
 

dev

New member
To jest photoshop Panowie :p w/g mnie o 100% lepszy efekt niż oryginał...

oddaję na lakiernie sporo części :p dlatego chciałem usłyszeć co o tym myślicie.


Do tego:
Akrap Carbon Czarny
Krótkie klamki czarne (są)
Krótki ogon (jest)
Oplot stalowy HEL Czerwony (jest)
I jak znajdę w dobrych $ chcę zmienić tarcze na beringery razem z zaciskami ale to daleka inwestycja :)
 

hahapik

New member
To jest photoshop Panowie :p w/g mnie o 100% lepszy efekt niż oryginał...

oddaję na lakiernie sporo części :p dlatego chciałem usłyszeć co o tym myślicie.


Do tego:
Akrap Carbon Czarny
Krótkie klamki czarne (są)
Krótki ogon (jest)
Oplot stalowy HEL Czerwony (jest)
I jak znajdę w dobrych $ chcę zmienić tarcze na beringery razem z zaciskami ale to daleka inwestycja :)
A Twoje ogłoszenie na OLX dalej wisi... Nie rozumiem :p
 

hahapik

New member
Aaaa bo go nie usunołem i tak zainteresowanie zerowe prawie. ;)

Kombinezon już kupiony, nowe buty i kask :D także już nie ma co sprzedawać.
No to w pewnym sensie dobra nowina :).

Ja zamówiłem ostatnio klamki od Chinolów i planuję pady od SW-Motech na marzec.

Dawaj znać co i jak z Twoimi tjuningami :) Pozdro!
 

Vasago

New member
To jest photoshop Panowie :p w/g mnie o 100% lepszy efekt niż oryginał...

oddaję na lakiernie sporo części :p dlatego chciałem usłyszeć co o tym myślicie.


Do tego:
Akrap Carbon Czarny
Krótkie klamki czarne (są)
Krótki ogon (jest)
Oplot stalowy HEL Czerwony (jest)
I jak znajdę w dobrych $ chcę zmienić tarcze na beringery razem z zaciskami ale to daleka inwestycja :)
Ja rozumiem, że to powstało na kompie. Chodziło mi o to, że zdjęcie które wybrałeś jako bazę jest niewdzięczne, bo MT z tej perspektywy średnio wygląda, co samo w sobie wpływa na odbiór wersji po modach.

PS

Tak na szybko, bo w wersji "Paint.net cichaczem w pracy". Któraś opcja się Wam podoba? Do zrobienia z tego samego zestawu, bo to soobne naklejki. Myślę o 3 albo 4.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg
 

dev

New member
w tym oświetleniu najlepiej wygląda 2jka. ale w świetle dziennym może być różnie.

Kiedy zamawiasz Vinyle? Dorzucę się do paczki zamówimy 2 zestawy.
 

Vasago

New member
Nie opłaca się brać zbiorczo, bo oni koszty przesyłki wrzucają w cenę produktu. Tzn ile zestawów być nie zamówił i tak zawsze płacisz za wielokrotność pojedynczego kompletu ;)
 

hahapik

New member
Nie opłaca się brać zbiorczo, bo oni koszty przesyłki wrzucają w cenę produktu. Tzn ile zestawów być nie zamówił i tak zawsze płacisz za wielokrotność pojedynczego kompletu ;)
Jakiś link? Są naprawdę ładne te strajpsy!

Ja dostałem z chinolandii klamki, które wyglądają spoko, z punktu widzenia estetycznego i technicznego. Regulacja robi się bez odkręcania czegokolwiek, systemem kulkowo-sprężynowym, fajna sprawa.



Pozdrówki i miłego dnia!
 

hahapik

New member
O,regulowane :) Fajne :) Pasowały na wysokość?

A link był na poprzedniej stronie :p
http://www.racevinyl.eu/yamaha-mt-07-fz-07/
To powyżej to moje kombinowanie z zestawem race. Chociaż myślę też nad spire ;)
Hmmm, na wysokość do skrzynki nie weszły, musiałem je odebrać z poczty :D. Tak na poważnie, wczoraj dostałem, a Chili nie mieszka w tym samym miejscu co ja, więc jeszcze nie miałem okazji ich zamontować. Kiedy tylko to zrobię, dam znać jak wygląda dopasowanie.

Dzięki za link, ostatnio nie śledzę zbyt asertywnie tego forum, pogoda/sesja/praca itp nie sprzyjają :-(.

Pozdrawiam,

Piotr.
 


Top