Modyfikacje, dodatki, itd


dev

New member
No mój telefon ostatnio ma coraz gorsze dni :p będzie słońce i umyty motor to puszczę foto :)
Głownie chodzi o czerń setów podnóżków oraz tej zaślepki srebrnej co nie służy niczemu :p
 
Last edited:

Vasago

New member
Czy ktoś założył jakąś większą szybę?

W iinym wątku pojawiły się te dwie i obie wg mnie wyglądają bardzo dobrze. Co nieco szokujące, najlepiej wersja o nazwie touring Yamaha MT-07 Fly Screen Kit - Touring Style - Skidmarx UK Ltd.





Zastawiam się na ile to faktycznie pomaga w jeździe ze stałą prędkością autostradową. Bez szyby, powyżej 120 już się odruchowo kulę, a nie bardzo jest gdzie, zwłaszcza, ze mam ponad 190 cm wzrostu :p
Niestety nie da się przetestować szyby i potem odesłać (chyba nawet Kuźniar by wymiękł) więc taki zakup to kompletna loteria. Zwłaszcza, ze niektórzy narzekają, że ta czy inna szyba przeniosła im cały strumień powietrza na kask i teraz jest gorzej niż bez niej.
 

mejson

New member
Witam wszystkich,
u mnie z modyfikacji: najwazniejsza - wydech Termignoni, ogon, keirunki, szyba, klamki i inne gadzety aluminiowe gadzety CNC :)
a zimę wykorzystałem i oblozylem tkaniną z włókna węglowego boczne panele i panel na zbiorniku oraz z gipsu zrobilem odlew oryginalnej szyby po czym wykonalem ja w calosci z karbonu (7 warstw)...efekt mniej wiecej taki (jeszcze nie kompletne mody):
IMG-20160225-WA0000.jpg

sluze odpowiedziami odnosnie techniki, itd...koszt wykonania w sumie niewielki (jesli poswiecicie wlasne panele ale proponuje kupic po slizgu albo ze szrotu...gdyby cos nie wyszlo)
carbon ~100-200pln
chemia ~100pln
pedzle, folia, papier scierny itd...~100
do tego kuuuupa czasu i cierpliwosci :)))

a tutaj panele oryginalne vs carbon DIY
DSC_0180.jpg
DSC_0176.jpg

tu jeszcze przed finalnym szlifowaniem i lakierowaniem, efekt koncowy to "satyna" albo pol-polysk jak kto woli...
IMG-20160307-WA0000.jpg
IMG-20160224-WA0000.jpg
 
Last edited:


Top